MojAndroid

Aplikáciu Pravda prináša slovenská spoločnosť zaoberajúca sa vytváraním elektronických časopisov Floowie International. Aj keď ostatné denníky zvolili cestu vlastnej aplikácie, Pravda a Floowie vytvorili možnosť, ako sa dostať k obľúbenému denníku trošku netradičným spôsobom.

Aplikácia Pravda je jednoduchá na používanie. Ak chcete získať obsah denníka, stačí si vytvoriť konto a prihlásiť sa do aplikácie. Potom už stačí zaplatiť len kúpnu cenu novín a každý deň máte k dispozícii najnovšie novinky v podobe vášho obľúbeného denníka.

Pri testovaní sme mali možnosť prečítať si aj iné periodiká, no najnovšie čísla denníka Pravda neboli bez registrácie a prihlásenia k dispozícii.

Aplikácia Pravda je podobná niektorým iným aplikáciám, ktoré sme testovali v minulosti. Zdá sa však, že elektronický obsah denníkov a médií prostredníctvom internetu zadarmo je už dávno minulosťou a takmer všetky popredné médiá prechádzajú na platobné systémy v rôznych obdobách.

Aplikácia Pravda je teraz dostupná zadarmo v Google Play Store.

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Pravda

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

7.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+