MojAndroid

Spoločnosť Viamo vás pozýva na Telekom Android Roadshow 2013. Tešíme sa na všetkých už túto sobotu 19. októbra 2013 v hoteli Dixon v Banskej Bystrici. Prihlásiť sa môžete na stránke AndroidRoadshow.sk. Registrácia aj vstup je zdarma.

Čo pre vás chystáme:

  • Predstavíme to najzaujímavejšie z prvých troch mesiacov fungovania Viama
  • Ukážeme vám štatistiky a porovnanie vývoja aplikácie Viamo pre Android a iOS

Tričko za aplikáciu: Zastavte sa v našom stánku. Každý návštevník s nainštalovanou aplikáciou Viamo od nás dostane tričko.

Čo je Viamo

Mobilná služba Viamo slúži na jednoduché bezhotovostné prevody medzi bankovými účtami. Aplikáciu môžu zatiaľ používať klienti Tatra Banky a VÚB banky, avšak platby môžu prijímať aj klienti ostatných bánk.

Posielanie peňazí je veľmi jednoduché. Jediné, čo potrebujete je telefónne číslo príjemcu a nainštalovanú mobilnú aplikáciu Viamo svojej banky, v ktorej prepojíte telefónne číslo s číslom účtu. Pri posielaní peňazí stačí vybrať príjemcu z telefónneho zoznamu, zadať sumu a potvrdiť PIN kódom.

Ešte nemáte Viamo?

Viamo-aktivovat

17.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+