MojAndroid

NVIDIA sa zdá, že v najbližších dňoch vstúpi na trh so 4-jadrovým smartfónom s Tegra 3 procesorom, ktorý by mal byť predstavený na tohtoročnom  Mobile World Congress. Pozvánka ukazuje mladíka, ktorý je unesený z nového smartfónu, letiac na horskej dráhe.

Je zaujímavé sledovať vývoj v oblasti ako sú smartfóny, keď ešte pred niekoľkými doslova mesiacmi bol vrchol dokonalosti a rýchlosti 470 MHz procesor s jedným jadrom. O slovo sa neskôr začali hlásiť procesory Qualcomm a Texas Instruments, ktorí priniesli dvojjadrové srdcia smartfónov.

Uvidíme, ako sa bude vyvíjať ďalšia situácia okolo procesorov a dianie na Mobile World Congress 2012, a samozrejme budeme pre vás, čitateľov a návštevníkov portálu MôjAndroid.sk, pozorne sledovať situáciu.

Zdroj: Phandroid.com

9.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+