MojAndroid

Spoločnosť HTC pozýva všetkých svojich fanúšikov na Telekom Android Roadshow 2013. Prvá akcia začína túto sobotu 27.apríla o 10,00 v hoteli Double Tree by Hilton v Košiciach. Príďte si vyskúšať novinku HTC One. Vstup na akciu je zadarmo, prihláste sa na stránke AndroidRoadshow.sk, kde nájdete aj celý program.

HTC ONE

Spoločnosť HTC, globálny líder v mobilných inováciách a dizajne, predstavila v Londýne, 19.2.2013 svoju novú vlajkovú loď – nový HTC One. V dokonalom celohliníkovom tele sa ukrýva trojica inovácií kľúčového používateľského prostredia HTC Sense® – HTC BlinkFeed™, HTC Zoe™ a HTC BoomSound™, ktoré pretvárajú mobilné zážitky a nastavujú nový štandard pre smartfóny.

HTC BlinkFeed – Osobný live stream priamo na domovskej obrazovke

Funkcia HTC BlinkFeed je odvážnou novinkou, ktorá pretvára domovskú obrazovku smartfónu HTC One na jednoduchý live stream všetkých relevantných informácií. Na displeji sa používateľom zobrazia aktuality a novinky zo sociálnych sietí, vybraných médií, či oblasti lifestylu, zábavy alebo fotografie. Odpadá tak nutnosť používania množstva rôznych aplikácií a skákania medzi jednotlivými internetovými stránkami, keďže s funkciou HTC BlinkFeed sú používatelia smartfónu vždy v obraze.  Momentálne už máme na svete 1600 partnerov. 

HTC One

HTC Zoe s ultrapixelmi

Zlomová inovácia HTC Zoe s ultrapixelmi redefinuje spôsob, akým ľudia zachytávajú, znovu prežívajú a zdieľajú najcennejšie momenty. HTC Zoe je fotografia zachytená súčasne s trojsekundovým videom, ktoré zachytí atmosféru pri fotení. Tieto Zoes sa potom zobrazia unikátnym spôsobom, ktorý oživí celú fotogalériu a premení tradičnú  galériu nehybných obrázkov na živú galériu spomienok.

HTC Zoe

Pre umožnenie tohto inovatívneho fotografického prvku vyvinulo HTC špeciálny fotoaparát, ktorý obsahuje vo svojej triede najlepšie šošovky s clonou f/2.0 a prelomovým senzorom s ultrapixelmi. Tie zachytávajú až o 300 % viac svetla než tradičné fotosenzory ostatných smartfónov. Nový prístup zároveň prináša ohromujúcu výkonnosť aj pri slabšom osvetlení a množstvo ďalších vylepšení pri fotografovaní a natáčaní. Vďaka ultra širokému záberu predného fotoaparátu, môžu používatelia vyhotoviť perfektný autoportrét, alebo natočiť video v rozlíšení až 1080p. Optická stabilizácia obrazu pre predný aj zadný fotoaparát pomáha zaistiť plynulejší záznam, nech už je telefón v pokoji alebo v pohybe. HTC Zoe navyše pridáva množstvo ďalších funkcií a efektov ako napríklad vylepšenú 360° panorámu, časovú sekvenciu, či odstraňovanie nechcených objektov z už vyhotovených fotografií.

HTC BoomSound

Nový HTC One ponúka najlepší audio zážitok zo všetkých súčasných mobilných telefónov. Vôbec prvýkrát sa na telefóne predstavujú predné stereo reproduktory so špeciálnymi zosilňovačmi, ktoré v kombinácii s úžasným full HD displejom vnorí používateľov do hudby, videa, hier alebo obľúbených klipov na YouTube. Integrovaný systém Beats Audio umožní užiť si bohatý autentický zvuk

boomsound

v štúdiovej kvalite. HDR nahrávanie využíva moderné duálne mikrofóny a audio spracovanie tak, aby zachytilo čistý, plný zvuk, bez okolitého šumu a ruchu. Telefónne hovory znejú na HTC One skvele, a to vďaka HTC Sense Voice, ktorý zvyšuje kvalitu hovoru v hlučnom prostredí, takže konverzácia je čistá a dostatočne hlasná. 

Množstvo ďalších skvelých funkcií

HTC One ponúka špičkový 4,7-palcový  FullHD  Super LCD 3 displej s výborným obrazom a skvelou farebnosťou. Samozrejmosťou multimediálneho smartfónu sú vysoké pozorovacie uhly. Pre jemné zobrazenie detailov slúži rozlíšenie 1 920 x 1 080 pixelov.

Vynovený hudobný prehrávač si z internetovej databázy dokáže počas prehrávania stiahnuť slová ku konkrétnej skladbe. Milovníkov filmov určite poteší aj podpora filmových DivX a XviD formátov.

HTC One s infračervenou diódou zastúpi aj diaľkové ovládanie audio-video spotrebičov v domácnosti. K tomu je v telefóne prispôsobená aj výborná aplikácia, ktorá obsahuje databázu výrobcov čiernej techniky, ktorá sa dá telefónom ovládať.

HTC One získal ocenenie asociácie GSMA v kategórii najlepší mobilný telefón, zariadenie alebo tablet

Nový produkt HTC One, ktorý spoločnosť HTC predstavila tento rok na MWC 2013, získal ocenenie asociácie GSMA za najlepší nový mobilný telefón, zariadenie alebo tablet. So svojim elegatným dizajnom, revolučnou domovskou obrazovkou, vynikajúcou kvalitou zvuku a prelomovou technológiou fotoaparátu, nový HTC One mal významný vplyv na tohtoročnom MWC a zanechal dojem na porote. 

Výsledky-Global-Mobile-Awards-2013-MWC-2013

23.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+