MojAndroid

Vážení Slovenskí Googlisti, ešte stále máte možnosť zaregistrovať sa na v poradí prvý slovenský Google Technology User Group Hackathon, kde budete mať možnosť sa zapojiť do spoločnej “hackovačky” s cieľom vyskúšať si najpopulárnejšie vývojové technológie Googlu. Udalosť sa uskutoční v priestoroch združenia Progressbar, ktorému aj touto cestou ďakujeme.

Progressbar je prvým fyzickým priestorom v Bratislave pre stretávanie hackerov, digitálnych umelcov, geekov, hardvérových mágov a podobne zmýšlajúcich ludí. Viac informácií nájdete na: www.progressbar.sk

Miesto: Cukrová 14, Bratislava (www.progressbar.sk)

Čas: 27.5.2011 o 17:00

Organizácia a obsah: viď dokument o organizácii. Poprosím všetkých záujemcov, aby sa zaregistrovali resp. odpovedali YES na RSVP a zapísali sa do zoznamu.

Táto udalosť je o praktickom využití technológií, preto si doneste svoje notebooky a nápady na témy neváhajte doplniť do dokumentu o organizácii!

Zároveň je dôležité, aby ste prišli Vy – hackeri, nech stvoríme niečo užitočné.

Malá pozvánka vo videu:

Príjemný zážitok Vám praje,
GTUG tím

24.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+