MojAndroid

Vážení fanúšikovia Google technológií, prebieha registrácia už na v poradí druhý slovenský Google Technology User Group Hackathon, kde budete mať možnosť sa zapojiť do spoločnej “hackovačky” s cieľom vyskúšať si najpopulárnejšie vývojové technológie Googlu. Udalosť sa opäť uskutoční v priestoroch združenia Progressbar, ktorému aj touto cestou ďakujeme.

Progressbar je prvým fyzickým priestorom v Bratislave pre stretávanie hackerov, digitálnych umelcov, geekov, hardvérových mágov a podobne zmýšlajúcich ludí.

Miesto: Cukrová 14, Bratislava (www.progressbar.sk)

Čas: 1.10.2011 o 10:00

Prihlásenie: www.meetup.com/GTUG-Slovakia/events/33490132

Prikladáme aj niekoľko základných informácií o Hackatron všeobecne docs.google.com/document a tu prebieha diskusia k hackatronu www.meetup.com/GTUG-Slovakia.

Táto udalosť je o praktickom využití technológií, preto si doneste svoje notebooky a nápady na témy neváhajte doplniť do dokumentu o organizácii!

Zároveň je dôležité, aby ste prišli Vy – hackeri, nech stvoríme niečo užitočné.

 

28.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+