MojAndroid

Spoločnosť ASUS vás pozýva na Android Roadshow 2012 do Prešova v sobotu 29. septembra, hotel Dukla.  Vyskúšať si môžete novinky ASUS Nexus 7, ASUS Padfone a ďalšie výborné tablety Transformer Prime, Transformer 300, Transformer a Slider. Navyše môžete vyhrať tablet ASUS Nexus 7. Prihlásujte sa zadarmo na stránke AndroidRoadshow.sk.

 

ASUS PadFone

ASUS PadFone je smartfón vybavený 4,3″ Super AMOLED qHD displejom, dvojjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon S4 s frekvenciou 1,5 GHz a 8Mpx digitálnym fotoaparátom s obrazovým procesorom od spoločnosti Fuji a objektívom so svetelnosťou F/2.2 s konštrukciou využívajúcou 5 optických prvkov. Zariadenie pracuje s operačným systémom Android 4.0 od spoločnosti Google. Po vložení smartfónu do dokovacej stanice PadFone Station sa PadFone premení na 10,1″ tablet. PadFone využíva technológiu ASUS DynamicDisplay, ktorá zabezbečí plynulé prechody zobrazenia medzi displejom PadFone a displejom PadFone Station. K dokovacej stanici PadFone Station je možné pripojiť aj dokovaciu klávesnicu, s ktorou sa PadFone premení na prenosný počítač*. Ďalším užitočným príslušenstvom je PadFone Stylus Headset – dotykové pero s technológiou Bluetooth, ktoré slúži tiež ako náhlavná súprava pre jednoduchý príjem hovorov.

 

Používatelia zariadenia PadFone budú môcť po dobu troch rokov bezplatne využívať 32GB úložisko ASUS WebStorage a tiež ďalšie cloudové služby ASUS. V zariadení nájdete predinštalovanú aplikáciu ASUS SuperNote, ktorá slúži na prácu s poznámkami. Tie môžete jednoducho vytvárať veľa rôznymi spôsobmi – pomocou klávesnice, dotykového rozhrania, fotoaparátu (fotografie a videa) alebo audio záznamov.

ASUS TRANSFORMER PRIME

ULTRATENKÝ A VÝKONNÝ

EEE Pad Transformer Prime kráča po stopách svojho predchodcu a ponúka spojenie notebooku a tabletu v jednom zariadení. Transformer Prime je prvým tabletom na svete, ktorý je vybavený štvorjadrovým procesorom NVIDIA® TEGRA® novej generácie pre mobilné zariadenia s kódovým označením Project Kal-El. Jeho zásluhovu má Transformer Prime v porovnaní so starším Transformerom vyšší výkon pri nižšej spotrebe energie. Novinka je zaujímavá tiež po dizajnovej stránke. Podobne ako ZENBOOK™, aj Transformer Prime prichádza so zaujímavým hliníkovým povrchom, s kruhovými ryhami predstavujúcimi filozofiu ZEN, a teda spojenie dokonalosti a harmónie.

 • EEE Pad Transformer Prime je vybavený operačným systémom Android TM 4.0 Ice Cream Sandwich, ktorý je možné rozšíriť množstvom aplikácií
 • O skvelý zážitok a plynule streamované videá sa postará štvorjadrový procesor NVIDIA® Tegra® 3, ktorý je svetovou jednotkou
 • Zobrazenie si môžete vychutnať na 10,1 palcovej obrazovke s LED podsvietením a viacdotykovým panelom SUPER IPS+ ktorý je čitateľný aj v exteriéri až do jasu 600 nitov, alebo je možné využiť integrované mini HDMI rozhranie aj pripojiť externý Full HD monitor
 • Iinovatívne možnosti písania: plnohodnotná QWERTY klávesnica, touchpad a virtuálna klávesnica Polaris® Office®
 • Konektivita a možnosti ukladania dát: USB + čítačka Mikro SD kariet pre pohodlné sťahovanie fotografií
 • Práca počas celého dňa: vďaka odnímateľnej klávesnici sa celková výdrž batérie dosahuje až 18 hodín.

ASUS EEE PAD SLIDER

TABLET SO VSTAVANOU KLÁVESNICOU

ASUS Eee Pad Slider je neopakovateľný svojou vysúvateľnou klávesnicou a multifunkčnosťou využitia tabletu. Využíva nový operačný systém Google – Android 3.2, špeciálne vyvinutý a optimalizovaný práve pre tablety. Vďaka podpore štandardu Adobe Flash nie sú užívatelia ochudobnení ani o pútavý webový obsah.

 • Slider sa pýši kvalitným 10,1“ IPS displejom s rozlíšením 1280×800. Využíva technológiu IPS, široké 178° pozorovacie uhly a pomer strán 16:10.
 • Multidotykový displej je krytý sklom Corning® Gorilla® odolným voči poškriabaniu.
 • Tablet je vybavený dvoma kamerami. Predná s rozlíšením 1,2 Mpx pre organizovanie videokonferencií a zadná s rozlíšením 5 Mpx slúžiaca primárne k vyhotovovaniu fotiek a videí.
 • Prenos dát medzi jednotlivými zariadeniami zabezpečuje ASUS WebStorage – neobmedzené on-line „úložisko“ zadarmo na jeden rok. Užívatelia tak môžu jednoducho zálohovať všetky svoje obľúbené skladby, filmy a fotografie.
 • Tablet Eee Pad Slider ponúka pamäť 32GB eMMC, USB port, čítačku pamäťových kariet Micro SD a mini-HDMI konektor. Bez ťažkostí tak zvládne funkciu pracovného nástroja aj zábavného centra.

 

ASUS EEE PAD TRANSFORMER

TABLET S ODNÍMATEĽNOU KLÁVESNICOU

ASUS prichádza s výnimočným a jedinečným produktom, iným ako všetky ostatné tablety. ASUS Eee Pad Transformer predstavuje hneď dve zariadenia v jednom. Predovšetkým je to elegantný tablet, ktorý je vďaka svojej hrúbke 13 mm ľahko prenosný a môže vás sprevádzať na každom kroku. Rovnako dobre však poslúži aj pri domácom prezeraní internetu v pohodlí vašej obývačky. Transformer v režime tabletu priam vyzýva k multimediálnej zábave, na druhej strane sa však dokáže veľmi rýchlo zapojiť aj do pracovného nasadenia. Z dokovaciou stanicou sa z Transformera stane plnohodnotný netbook, ktorý zvládne aj bežnú kancelársku agendu.

 • ASUS Eee Pad Transformer je vybavený operačným systémom Android 3.2, ktorý je možné rozšíriť obrovským množstvom aplikácií
 • O skvelý zážitok a plynule streamované videá sa postará procesor NVIDIA Tegra2 s (HW) podporou Flashu
 • Zobrazenie si môžete vychutnať na 10,1 palcovej IPS obrazovke, alebo je možné využiť integrované mini HDMI rozhranie aj pripojiť externý Full HD 1080p monitor
 • Inovatívne možnosti písania: plnohodnotná QWERTY klávesnica, touchpad a virtuálna klávesnica Polaris® Office®
 • Konektivita a možnosti ukladania dát: USB + čítačka Mikro SD kariet pre pohodlné sťahovanie fotografií
 • Práca počas celého dňa: vďaka odnímateľnej klávesnici sa celková výdrž batérie dosahuje až 16 hodín

Prihláste sa na stránke AndroidRoadshow.sk. Tešíme sa na vás.

14.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+