MojAndroid

Ak ste majiteľom Android smartfónu so systémom Android 4.0 Ice Cream Sandwich a novším, a rovnako vlastníte aj hodinky so systémom Android Wear, tak pre vás máme výbornú správu. Google prehlásil, že oddnes mení aplikáciu Google Keep tak, aby ste si poznámky mohli písať priamo na vaše zápästie.

keep

Doteraz ste totižto na zadanie novej poznámky v Keep museli vytiahnuť telefón z vrecka, odblokovať ho, spustiť aplikáciu, vytvoriť novú poznámku a až tak napísať to, čo ste si chceli zaznamenať. S Android Wear hodinkami ale bude po novom stačiť príkaz “OK Google, take a note”, ktorý vám automaticky otvorí Keep na vašich hodinkách a pomocou diktovania hlasom vám umožní vytvoriť novú poznámku. Priamo v hodinkách si tiež môžete prečítať staršie poznámky v aplikácii Keep. Tú môžete otvoriť rovnako hlasovým príkazom: “OK Google, open Keep”. Uvidíme, či si táto novinka získa fanúšikov aj na konzervatívnom Slovensku.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google

24.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+