MojAndroid

Na začiatku týždňa sme priniesli článok s tipmi redakcie na najlepšie aplikácie na zapisovanie poznámok. Od vás, čitateľov, sme dostali tiež nejaké zaujímavé tipy na aplikácie, s ktorými zvládate poznámky najlepšie. V tomto článku vám prinášame výber tých najzaujímavejších a najlepších z vášho pohľadu.

ColorNote Notepad Notes

Veľmi podarená aplikácia na zapisovanie poznámok. Ponúka pekný jednoduchý dizajn, jednotlivé poznámky je možné farebne odlíšiť, čo zaručí ešte lepší prehľad medzi nimi. Je možné vytvárať zoznamy a nechýbajú ani pekné widgety, ktoré si môžete umiestniť na domovskú obrazovku. Jednotlivé poznámky je možné odoslať napríklad na Google Disk či mailom. Poznámky môžete pridávať aj do prehľadného kalendára, takže vám už nič neunikne.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Rýchly zápisník

Jednoduchý a praktický poznámkový blok. Obsahuje všetky základné funkcie, pomocou ktorých si vaše poznámky jednoducho zapíšete a budete ich môcť prehliadať. Vhod môže prísť možnosť triedenia poznámok do zložiek a taktiež aj šifrovanie poznámok.

Verzia: 2.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.9
Aktuálna cena: Zdarma

Nimbus note

Jedná sa o veľmi silný nástroj na zapisovanie poznámok a ich triedenie. Počas písania poznámok môžete využiť rôzne formátovanie textu, pridávať obrázky, zvuky či videá a iné typy súborov. Aplikácia dokáže aj skenovať dokumenty a vizitky. Jednotlivé poznámky si môžete následne prehľadne roztriediť do zložiek a nie je problém ani pridávanie značiek. Dôležitou funkciou je aj možnosť online synchronizácie, k svojim poznámkam sa tak jednoducho dostanete aj pomocou webového prehliadača počítača či notebooku.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Samsung Notes

Ak vlastníte zariadenie od Samsungu, ideálne z radu Note, bude vám táto aplikácia na písanie poznámok pravdepodobne vyhovovať najviac. Je dokonale optimalizované pre využitie pera S Pen. Vaše poznámky si môžete jednoducho zaheslovať, nechýba možnosť vytvárať zložky, do ktorých budete jednotlivé poznámky pridávať. Nechýbajú tu ani pokročilé nastavenia kreslenia, rôzne nástroje, vkladať môžete dokumenty, obrázky a iné súbory.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Note Everything

Medzi aplikáciami, ktoré najradšej používate na zapisovanie poznámok, je aj tá s názvom Note Everything. Pokiaľ sa vám páčil starý dizajn používateľského rozhrania Androidu a aplikácií, môžete ju vyskúšať. Na zapisovanie poznámok poslúži dobre, dokonca existuje aj platná verzia, ktorá pridá ďalšie funkcie. Vývojár však naposledy aplikáciu aktualizoval ešte v roku 2016.

Verzia: 4.2.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.2.11
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 2.5.2
Aktuálna cena: 3,59 €
Verzia: 2.5.2
Aktuálna cena: 3,59 €

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie s GPS navigáciou | Tipy čitateľov
Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na počasie | Tipy čitateľov
Náš tip
Najlepšie aplikácie na zapisovanie poznámok | Tipy redakcie

12.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+