MojAndroid

Tak a je to tu! Tri smartfóny od Huawei už poznajú svojich majiteľov. Tých sme vyžrebovali pred zrakmi divákov na Orange Android Roadshow v Banskej Bystrici. Z Huawei P9 sa môže tešiť Patrícia Dvončová, P9 Plus zamieri Marcele Šteinerovej a P9 Lite poputuje k Martinovi Vysokai. Výhercom srdečne gratulujeme, budeme ich kontaktovať.  Všetci ostatní, ktorí nevyhrali, však nemusia zúfať. Už onedlho vám prinesieme ďalšiu veľkú súťaž. Stačí sledovať náš web!

Súťaž prebiehala od 1. do 24. septembra, pričom sa do nej zapojilo viac takmer 10-tisíc hlasujúcich. Do žrebovania sa dostali všetci, čo správne odpovedali na jednoduché otázky, na ktoré odpoveď ste mohli nájsť u nás na webe alebo na oficiálnych stránkach výrobcu. Šancu na výhru ste mohli zvýšiť aj tým, že ste prišli priamo na Orange Android Roadshow, kde sme výhercov žrebovali.

26.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+