MojAndroid

Po niekoľkých mesiacoch odkrývania špecifikácií HTC U12+ už vieme aj konečný dátum jeho predstavenia. Oficiálny účet HTC na sociálnej sieti Twitter oznámil, že má predstavenie naplánované na 23. máj.

TOP špecifikácie

Na obrázku sú štyri senzory kamery, čo je ďalší dôkaz toho, že zariadenie HTC U12 + bude mať duálne zadné kamery a taktiež duálne predné kamery. Slot pre SIM tiež potvrdzuje, že telefón má podporu dvoch SIM kariet. Jedná sa o hybridný slot s možnosťou kombinácie SIM a microSD karty. Telefón bude napájaný pomerne veľkou batériou. Podľa správ jej kapacita má byť 3420mAh, v praxi označované ako rovných 3500mAh. Nuž, poznáme aj vlajkové lode s väčšími batériami. Zvyšok špecifikácií tvorí 6-palcový displej s rozlíšením QHD +, špičkový procesor Snapdragon 845, 6GB RAM, certifikácia IP68 a stlačiteľné rámčeky. Tešíme sa však na jeho oficiálne predstavenie, aby sme sa dozvedeli kompletne všetky  jeho špecifikácie.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+