MojAndroid

To, o čom sa špekulovalo, už potvrdil sám výrobca. Poslal fanúšikom značky informačné e-maily a zverejnil príspevky na sociálnych sieťach. Na Twitteri (X) pribudlo krátke video, ktoré odhaľuje časť vyklápacej konštrukcie. Vidno oblé bočné steny a smartfóny v dvoch atraktívnych farbách – modrej a oranžovej, pričom povrch vyzerá ako napodobenina kože. Na konci videa vidno ešte viac farebných verzií.

Mohlo by vás zuajímať:

Motorola Razr 50 neoficiálne
Motorola Razr 50 neoficiálne | Zdroj: Evan Blass

O hardvérovej výbave, možných variantoch a vlastne ani názve, Motorola nič zatiaľ neprezradila, no očakáva sa, že opäť spoznáme dva modely, základný Motorola Razr 50 a o niečo lepšie vybavený Motorola Razr 50 Ultra. O ňom sa už internetom šírili špekulácie, pričom sa hovorilo, že by mohlo ísť najlepší skladací smartfón roka. Najvýraznejšou novinkou pri Razr 50 by mal byť väčší vonkajší displej, namiesto 1,5” by novinka mohla dostať veľký 3,63”. Vnútorný zrejme ostane na 6,9” uhlopriečke.

Aká bude realita, sa dozvieme 25. júna 2024, vtedy Motorola nové skladačky oficiálne uvedie na trh, a to vrátane slovenského. Svedčí o tom aj informovanie o akcii na sociálnej sieti Facebook, kde výrobca takisto láka na novinky krátkym videom a sloganom – inteligencia vnútri i navonok.

Motorola Razr 50 Ultra neoficiálne
Motorola Razr 50 Ultra neoficiálne | Zdroj: Evan Blass

Čo sa ceny týka, medzigeneračné zníženie sa neočakáva. Obidva modely zrejme budú štartovať na podobnej cene, možno o niečo vyššej, než s akými prišli vlaňajšie skladačky.

Onedlho spoznáme aj nové smartfóny s ohybným displejom od Samsungu. Uvedenie Galaxy Z Flip6 a Galaxy Z Fold6 je už “na spadnutie”. Zatiaľ stále neoficiálne sa hovorí o dátume 10. júl. Samsung ale ešte nič nepotvrdil, čakáme.

Náš tip
O2 ponúka k svojej TV službe nový set-top box s dôležitým vylepšením

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+