MojAndroid

Všetko je potvrdené – očakávaná vlajková loď OnePlus 6T bude predstavená ešte tento mesiac. Výrobca to však stihne iba tesne – dátum predstavenia je 30. októbra o 11:00 EDT (New York).

Po rade únikov tak dnes už poznáme ďalšiu oficiálnu informáciu týkajúcu sa predstavenia novinky od OnePlus, a síce konkrétny dátum, čas a miesto. Hoci pôvodné dohady naznačovali skoršie predstavenie, zrejme aj kvôli plánovanému odhaleniu vlajkovej lode Huawei Mate 20 sa OnePlus rozhodol svoj najnovší smartfón svetu ukázať až trošku neskôr v októbri.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

The #OnePlus6T is coming. Unlock The Speed on October 30.

Príspevok, ktorý zdieľa OnePlus (@oneplus),

Nič to však nemení na tom, že ide o veľmi očakávané zariadenie. To by malo priniesť najmä rôzne dizajnové zmeny. Súčasný výrez v displeji by mal nahradiť oveľa menší výrez v tvare kvapky. Vďaka tomu bude displej zaberať ešte viac miesta na prednej strane zariadenia a zároveň sa do stavového riadku zmestí viac ikon s upozorneniami.

Druhou veľkou zmenou má byť aj skener odtlačkov integrovaný v displeji telefónu. Pôjde tak o jeden z prvých smartfónov vôbec, ktoré ponúkajú takúto technológiu a ktoré sú oficiálne dostupné aj u nás. Prítomnosť tejto funkcie avizoval výrobca opakovane v príspevkoch na sociálnych sieťach.

Teraz už teda vieme, kedy môžeme telefón očakávať. Je viac než pravdepodobné, že do doby predstavenia uvidíme ešte množstvo ďalších uniknutých informácií, čo je pre zariadenia OnePlus úplne bežné. Sledujte nás preto aj naďalej pre tie najčerstvejšie informácie!

8.10.2018
Zdroj: engadget

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+