MojAndroid

Ak hľadáte pre svoj smartfón nové pozadie, k dispozícii máte niekoľko rôznych zdrojov. Na výber je kvantum aplikácií s pozadiami a, samozrejme, môžete využiť rôzne internetové stránky, ktoré slúžia ako zdroj takýchto pozadí. Ak ale máte telefón s displejom s ultra vysokým rozlíšením, vaše možnosti sú obmedzené. Ak aj nájdete obrázok v dostatočnom rozlíšení, nemôžete si ho ďalej prispôsobiť bez straty kvality. Práve preto vám teraz prinášame zbierku pozadí, ktoré sú v dostatočne vysokom rozlíšení na to, aby vyhovovali každému zariadeniu.

Niektoré tapety v tejto zbierke majú rozlíšenie až 6000 x 4000, takže iba veľmi ťažko by ste hľadali displej, ktorý by nevyplnili. Samozrejme, toto neštandardné rozlíšenie znamená, že pozadie napokon budete musieť orezať, no to by nemal byť problém. Tapety sú z rôznych kategórií, a tak si tu na svoje príde takmer každý. Pozadia si v plnom rozlíšení môžete stiahnuť prostredníctvom odkazu nižšie pod článkom.

ZIP Archív – 22 pozadí v ultra-vysokom rozlíšení

Zdroj: PhoneArena

25.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+