MojAndroid

To čo je pre Windows platformu legendárny Winamp, to je pre Android platformu Poweramp od developera Max MP. Komplexný hudobný prehrávač s bezkonkurenčným ekvalizérom. Skoro pred troma rokmi v januári roku 2016 vydal tvorca alpha build 3. verzie tejto skvelej aplikácie. V lete tohto roku sa prehupla do betaverzie a teraz prichádza konečne jej finálna stabilná verzia. Čo všetko Poweramp vo verzii 3 prináša?

Hlavne novinky sú tri. Nový audio engine s podporou vysokokvalitného výstupu, nového DSP (Digitálny signálny procesor) aj vylepšeného ekvalizéru (pribudla napríklad funkcia Reverb, ktorá pridá skladbe ozvenu). Nové grafické rozhranie, ktoré vychádza z Material dizajnu a obsahuje nové vizualizácie prehrávaných skladieb aj novú vlnovú vizualizáciu priamo za navigačným itlačidlami. A ako posledné novú logickejšiu navigáciu cez všetky položky prehrávača a tým jednoduchšie ovládanie. Nový je aj notifikačný widget alebo možnosť prepínať medzi svetlou a tmavou témou. Poweramp je dostupný v obchode Google v časovo limitovanej bezplatnej trial verzii, alebo za poplatok 3,99 Eur v plnej časovo neobmedzenej verzii.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2-build-26
Aktuálna cena: 3,99 €
Verzia: 2-build-26
Aktuálna cena: 3,99 €
19.12.2018
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+