MojAndroid

Hudobný prehrávač Poweramp je dlhodobo považovaný za Android obdobu legendárneho prehrávača Winamp. Jeho hlavnou prednosťou je pokročilý ekvalizér, ktorý na Android platforme nemá konkurenciu. Nedávno sa Poweramp po troch rokoch prehupol z betaverzie do finálnej stabilnej verzie a priniesol niekoľko nových funkcií ako ozvenu Reverb alebo nové grafické rozhranie s grafickou vizualizáciou prehrávaných skladieb. Teraz prichádza ďalšia aktualizácia, ktorá prináša viaceré menšie vylepšenia a jedno podstatnejšie.

Tip: Ako nainštalovať Android Auto na Slovensku a základné predstavenie | Video

Hlavným vylepšením verzie 817 je podpora Android Auto. Momentálne je ale nutné v nastaveniach Android Auto pre developerov nastaviť prehrávanie z neznámych zdrojov (Unknown sources), aby všetko fungovalo ako má. Ďalšie vylepšenia sa týkajú Google Asistenta a MediaSession/MediaBrowser Android API. V prvom prípade pribudla podpora pre ďalšie jazyky a v druhom pre Wear OS. Widget dostáva tlačítko Shuffle pre náhodné prehrávanie skladieb. Do tagov môžete teraz pridávať aj hypertextové odkazy. Ďalšie zmeny sa týkajú podpory niektorých audio formátov, optimalizácie a opravy chýb.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2-build-26
Aktuálna cena: 3,99 €
Verzia: 2-build-26
Aktuálna cena: 3,99 €
Náš tip
Prehrávač hudby Poweramp dostáva prelomový update. Na pokročilý ekvalizér nemáme výhrady
26.1.2019
Zdroj: AndroidCommunity

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+