MojAndroid

S príchodom hry Flappy Bird sa mnohí vývojári mobilných hier snažia napodobniť stresujúci prvok, z ktorého mali milióny hráčov doslova šedivé vlasy. Najnovším takým počinom je hra s názvom Powder, v ktorej jazdíte “prašanom” na zjazdovke v horách. Problémy začínajú, keď sa vám do cesty pripletú okolité stromy, skaly a iné prekážky.

Ovládanie hry je naozaj jednoduché. Stačí, ak stlačíte displej na tej strane, do ktorej sa chcete nakloniť. Dvojitým stlačením displeja vyskočíte a podržaním zatáčate ostrejšie, čo je nevyhnutné pre vyhnutie sa väčším prekážkam. Čim dlhšie jazdíte, tým vyššiu rýchlosť naberiete. Manévre sa stávajú potom len predmetom predtuchy. Zaujímavé je grafické spracovanie hry, ktoré je minimalistické a flat. Namiesto hudby dokonca beží na pozadí biely šum.

image (29) image (33)

Hra Powder je vynikajúcou krátkodobou zábavkou a navyše je dostupná zadarmo. V rámci vnútroherných nákupov je možné kúpiť medveďa, ktorý plochu zjazduje namiesto pôvodnej modrej bodky.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+