MojAndroid

Včera bola predstavená novinka od spoločnosti Samsung – Galaxy S III. Aj keď sme informovali, že spoločnosť Samsung by mohla poskytnúť spolu s novinkou Galaxy S III svoj vlastný cloudový priestor, nestalo sa tak, a nakoniec vznikla spolupráca medzi Samsungom a Dropbox, keď používatelia, ktorí si zakúpia novo predstavený smartfón Samsung Galaxy S III získajú aj 50 GB cloudového priestoru na službe Dropbox.

Zdá sa tak, že po vzore HTC a série „One“, spoluprácu s Dropboxom bude rozvíjať aj spoločnosť Samsung s novým Galaxy S III.

Uvádza sa, že dohoda platí dva roky, len nie je celkom jasné, či na dva roky získa tento priestor používateľ novinky Galaxy S III, alebo zmluva medzi Samsungom a Dropboxom bude trvať dva roky. Otázka ostáva, čo sa udeje v oboch prípadoch, keď dva roky prejdú. Predpokladáme, že podmienky budú podobné ako pri spolupráci Dropboxu s HTC. Po dvoch rokoch používania sa teda pravdepodobne priestor zníži na pôvodnú, v tom čase platnú hranicu priestoru zadarmo.

Zdroj: Samsung, Dropbox

4.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+