MojAndroid

Ako sme už informovali, ASUS pripravuje doplnok v podobe dongle GPS pre problémy, ktoré spôsobovalo celohliníkové telo ASUS Transformer Prime. Ak ste vlastníkom tohto tabletu, mate narok na bezplatný dongle GPS doplnok pre vášho miláčika. Stačí, aby ste sa zaregistrovali na registračnej stránke spoločnosti ASUS a doplnok vám bude právom patriť. Doplnok sa napája z dokovacieho portu a je dostupný v tmavej alebo svetlej farbe.

Aby ste sa mohli dostať k registračným údajom, musíte byť registrovaní ako VIP člen. Potom môžete zaregistrovať svoj tablet a zvolíte možnosť „GPS Extension Kit Apply & Inquire“. Potom zadáte názov tabletu, sériové číslo a dodaciu adresu a registrácia by mala byť hotová. Dongle GPS vám bude doručený poštou, no mali by ste sa poponáhľať, pretože ponuka je časovo obmedzená do 31. Júla.

Graf ceny produktu Asus EEE Pad Transformer Prime TF201-1I070A poskytuje server Heureka.sk

Asus EEE Pad Transformer Prime TF201-1I070A môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Zdroj: Androidcommunity.com

17.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+