MojAndroid

Poštová banka od februára spúšťa novú aplikáciu pre operačný systém Android s názvom Poštová banka. Aplikácia podporuje Android vo verzii 4.1 a vyššie. Aplikáciu je možné stiahnuť aj pre iPhone z obchodu App Store od verzie 8.0 a vyššie. Mobilná aplikácia Poštovej banky ponúka jednoduché ovládanie a prehľad o stave všetkých účtov svojich klientov. Nechýbajú ani ďalšie užitočné informácie vždy poruke.

Výhody aplikácie a IBAN skener

Aplikáciu je určená všetkým klientom Poštovej banky, ktoré sú fyzické osoby a ktorí majú zriadenú službu Internet banking. Pre aktiváciu aplikácie je potrebné zadať prihlasovacie meno a heslo, ktorým sa bežne prihlasujú klienti do Internet bankingu. Po aktivácii si stačí zvoliť PIN kód, s ktorým sa bude možné jednoducho prihlasovať do aplikácie a aj potvrdzovať platby.

Ďalšie funkcie mobilnej aplikácie Poštovej banky:

  • Aktuálny prehľad zostatkov na účtoch spolu s históriou transakcií.
  • Rýchle zadávanie prevodných príkazov pomocou skenovania QR kódov, jednoduché načítanie čísla účtu pomocou IBAN skeneru alebo skenovanie poštového ePOUKAZU pomocou skenera čiarových kódov.
  • Pri prijatej úhrade možno jednoducho odpovedať prevodným príkazom na protiúčet zadaním novej platby.
  • Zoznam všetkých pobočiek, bankomatov, pôšt a POŠTOMATOV s možnosťou navigácie k najbližším miestam pomocou reality prenášanej z kamery mobilného telefónu.
  • Informácie o sporiacich produktoch, platobných kartách ako aj úveroch, k dispozícii je aj úverová kalkulačka.
  • K dispozícii je aj kurzový lístok s menovou kalkulačkou.
  • Kontakt na operátorov banky cez online chat priamo v aplikácii.
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Tlačová správa Poštová banka

1.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+