MojAndroid

Ešte niekoľko týždňov môžete na webe SmartBanka.sk hlasovať za najlepšie mobilné bankovníctvo. Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili sériu článkov s predstavením funkcií aplikácií jednotlivých slovenských bánk, aby ste získali obraz aj o vymoženostiach aplikácií, ktoré aktívne nepoužívate. Skvelé bankovníctvo v mobile má pre svojich klientov nachystané aj Poštová banka.

smartbanka-hlasuj

Prehľadná a praktická aplikácia

Klienti Poštovej banky majú k dispozícii plnohodnotné mobilné bankovníctvo vďaka šikovnej mobilnej aplikácii. Samozrejmosťou sú informácie o zostatkoch na vašich účtoch spolu s prehľadnou históriou transakcií.

Okrem prehľadov minulých transakcií môžete robiť aj nové, a to aj prostredníctvom QR kódov. Vďaka skenovaniu IBAN kódov zasa viete jednoducho nájsť správneho adresáta a urýchliť tak celú transakciu.

V aplikácii si tiež môžete skontrolovať pohyby a prehľad vašich kreditných či debetných kariet, ale aj prehľad úverov. Z ďalších funkcií poteší zoznam všetkých pobočiek, bankomatov, pôšt či poštomatov. Zaujímavosťou je tiež navigácia na pobočky prostredníctvom rozšírenej reality v smartfóne.

Celkovo ide o veľmi funkčnú a praktickú aplikáciu. Nechýbajú v nej ďalšie informácie ako kurzový lístok, rôzne kalkulačky, cenníky poplatkov či úrokových sadzieb a ďalšie.

Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte teraz!

Ešte stále máte možnosť hlasovať v ankete SmartBanka 2017 za vaše obľúbené mobilné bankovníctvo slovenských bánk. Stačí, keď vyplníte informácie v dotazníku a automaticky získavate šancu na výhru špičkového smartfónu Samsung Galaxy S8. Okrem samotných hlasujúcich budú ocenené aj banky. Tie, ktoré sa umiestnia na prvých troch priečkach, získajú oficiálne ocenenie, ktoré môžu použiť pri svojej marketingovej komunikácii.

Hlasovanie o najlepšiu bankovú aplikáciu na Slovensku prebieha od 15. januára 2018 do 28. februára 2018 na webe SmartBanka.sk. Každý hlasujúci môže hlasovať len raz, duplicitné hlasy budú vymazané, prípadne zo súťaže úplne vyradené. Výherné banky, ako aj víťazov vecných cien, vyhlásime na stránkach SmartBanka.skMojAndroid.skMojiPhone.sk a MojWindows.sk do konca marca 2018. Kompletné podmienky súťaže nájdete rovnako na webe SmartBanka.sk.

smartbanka-hlasuj

Partneri ankety

21.2.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+