MojAndroid

Update: Stránka je falošná, Swan nepotvrdil názov operátora a ani termín spustenia služieb.

Slovenská pošta a operátor SWAN sa už o niekoľko dní stanú ďalším slovenským operátorom. Spoločne si vybrali meno Poštatel a na našom trhu sa zamerajú najmä na zákazníkov vyhľadávajúcich lacné ponuky. V portfóliu operátora sa určite objaví kreditná SIM karta, pričom očakávame aj predstavenie niekoľkých základných paušálov. Okrem jednoduchých telefónov sa na vyše 1500 pobočkách Slovenskej pošty budú predávať zrejme aj lacné Android smartfóny, za ktorých kúpu (rovnako ako za kúpu kreditu či paušálu), získajú majitelia Poštovej karty vernostné body. Tie potom zrejme budú môcť použiť na zľavu pri niektorej zo služieb. Všetko sú však zatiaľ iba dohady, ktoré musí operátor potvrdiť pri predstavení ponuky.

postatel

Operátor SWAN a Slovenská pošta sa spoja kvôli mobilnej sieti. Zatiaľ čo SWAN už niekoľko mesiacov ponúka 4G sieť vo vybraných lokalitách, na to, aby sa stal plnohodnotným operátorom, potrebuje sieť na hovory (2G). Tú mu má poskytnúť niektorý zo slovenských operátorov. V spojení so Slovenskou poštou získa SWAN rovno aj bohatú sieť pobočiek rozšírenú aj na vidieku, čo môže byť pre novo vzniknutého operátora výhodou. Počítame s tým, že aj ponuka sa bude zameriavať skôr na jednoduchých ľudí, ktorí hľadajú najmä volania, SMS a občasne aj mobilný internet. Zatiaľ nie je známe, akú ponuku a ceny Poštatel nasadí, no ihneď, ako tieto informácie budú dostupné, vás o nich budeme informovať. Na novej webovej stránke Poštatelu už prebieha odpočítavanie do predstavenia ich ponuky.

24.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+