MojAndroid

Aplikácia Google Camera bola naportovaná do zariadení zo série Samsung Galaxy S10 vo verzii s procesormi Snapdragon 855. Dostupné sú všetky známe funkcie, ktoré môžeme poznať napríklad zo smartfónu Google Pixel 3.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Fotografie lepšie ako z Pixelu?

Google Camera je bez aplikácia, ktorá dokáže enormne vylepšiť kvalitu fotografií, no je pôvodne prístupná len pre zariadenia Pixel a Nexus. V tomto porte nechýba podpora HDR+ a portrétneho režimu. Implementovaná je dokonca aj funkcia Night Sight, pre vylepšenie fotografií robených za tmavých svetelných podmienok.

Port vznikol vďaka aktívnemu používateľovi na fórach XDA-developers a vyzerá to tak, že všetko funguje korektne. Fotografie robené pomocou Google Camera vyzerajú skutočne úchvatne. Mnohokrát sa však výsledné fotografie zhodujú s tými, ktoré je schopná vytvoriť aj predinštalovaná aplikácia fotoaparátu od Samsungu. Zaujme správne pracujúci portrétny režim a skvelý Night Sight, ktorý dodáva fotografiám tvorených v noci väčší šmrnc.

Ďalšie články k téme “Samsung Galaxy S10”:

Náš tip
Odblokovanie tvárou na Galaxy S10+ sme oklamali jednoduchým trikom [VYJADRENIE SAMSUNGU]
Náš tip
Nové smartfóny Samsungu prídu s predinštalovanou službou Spotify
Náš tip
V roku 2019 by sa malo predať až 45 miliónov smartfónov Samsung Galaxy S10

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+