MojAndroid

V druhej časti porovnania najnovších paušálov Áno od Telekomu sme sa pozreli na tie, ktoré budú vyhovovať len tým najnáročnejším zákazníkom, ktorí veľa pretelefonujú, minú veľké množstvo dát, prípadne telefonujú a esemeskujú do zahraničia, no nie len do Európskej únie, ale do celého sveta.

Náš tip
Porovnanie nových paušálov Áno s konkurenciou (v cene do 10, 20 a 30 € mesačne)

Za 40, resp. 45 € mesačne máme v ponuke paušály troch operátorov, začneme najnovším Áno XL od Telekomu. Cena paušálu je presne 40 € mesačne a zákazník v ňom dostane neobmedzené volania v rámci EÚ, rovnako aj neobmedzené SMS a MMS. Okrem telefonovania a esemeskovania sa taktiež môže spoľahnúť na porciu 10 GB predplatených dát v rámci Európskej únie.

Orange ponúka za 40 € paušál Go Europe 40. Ten obsahuje neobmedzené volanie v EÚ, plus 1000 voľných minút zo SR do USA a Kanady. Esemeskovať a ememeskovať môžu zákazníci taktiež v rámci EÚ neobmedzene. Ak plánujú využívať dáta, majú k dispozícii 6 GB predplatených v rámci EÚ.

O2 Platinový paušál stojí 45 € mesačne a ponúkne neobmedzené volania a SMS v celej Európe a taktiež 7 GB predplatených dát v celej Európe.

Porovnanie paušálov za 40 – 45 € v tabuľke:

Náš tip
Telekom uvádza nové paušály ÁNO: Prinášajú viaceré zmeny vo využívaní dát

Cenová kategória nad 45 € mesačne

V cenovej kategórii vyššej ako 40 € mesačne máme ponuky už len od Telekomu a Orange za cenu 70 a 65 €. Telekom a jeho paušál Áno XXL ponúkajú neobmedzené hovory v rámci EÚ a k nim 300 voľných minút mesačne z a do zóny profi. Paušál taktiež ponúka neobmedzené SMS a MMS v rámci EÚ a 20 voľných SMS/MMS v zóne profi. Predplatený dátový balíček má objem 20 GB v EÚ a ďalších 500 MB dostanete v zóne profi.

Orange ponúka za 65 € mesačne svoj paušál Go Europe 65. Ten obsahuje nekonečné volania do všetkých sietí v SR, EÚ, do sveta a v rámci EÚ. SMS a MMS sú nekonečné do EÚ, do sveta a v rámci EÚ. Zákazníci majú k dispozícii aj 10 GB voľných dát v rámci SR a EÚ.

Služby ktorého mobilného operátora využívate?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

 • pedro

  Myslim si , že všetko to je predajné akurát tak s 50% zlavou, inak veľa “kupcov” v dnešnej dobe na tieto balíky nenájdu. Nakoniec , keď si to človek dá do vzťahu s hodnotou arpu, tak aj veľká väčšina “predajov” tak asi ide …

 • Ivan Volek

  Zdravím, ale pozastavil som sa pri matematike. O2 Platinový paušál, nemá tam byť náhodou 5+7= 12 GB dát?…či

  • Miro

   5GB dat so zlavou na telefon ALEBO 7GB dat bez zlavy :)

   • Ivan Volek

    Diskutabilné. Ja tam čítam: 5GB + (telefón alebo 7GB)

+