MojAndroid

Používatelia Steamu sa s pojmom Limbo už určite stretli. V sfére počítačových hráčov ide o známy titul, ktorý si po celom svete získal od roku 2010, kedy bol predstavený, už naozaj veľké množstvo fanúšikov. Hra má sama o sebe jednoduchý princíp, a to uniknúť všetkému, čo vás chce zabiť a prekonať všetky prekážky, ktoré vám stoja v ceste. Hrdinom je malý chlapec zajatý v podivnej a temnej ríši, ktorý hľadá svoju sestru. Hra s obrovským dôrazom na hudbu a atmosféru sa dá najlepšie vystihnúť nižšie priloženým videom.

Hororovú atmosféru dotvára nielen dokonalá grafika, ale aj rôzne misie, ktoré musíte splniť. V hre nestretnete veľa ľudí a aj tých, čo stretnete, budete chcieť radšej obísť – budú sa vás totižto pokúšať zabiť. Limbo je jednoducho veľmi prepracovanou hrou, ktorá uspokojí aj toho najnáročnejšieho hráča. Nevýhodou je len vyššia cena 4,23 EUR, no túto investíciu nebudete naozaj ľutovať.

Verzia: 1.16
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 5,26 €
Verzia: 1.16
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 5,26 €

12.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+