MojAndroid

Weather HD, zrejme najpopulárnejšia aplikácia zaoberajúca sa počasím na konkurenčnom iOS, je konečne dostupná aj pre operačný systém Android. Aplikácia sama o sebe ponúka všetky informácie o počasí, ktoré potrebujete vedieť. Nájdete tu prehľad o teplote, zrážkach, tlaku, rosnom bode, rýchlosti vetra aj o viditeľnosti, takže sa priamo na jednej obrazovke dozviete o počasí naozaj všetko, čo potrebujete. Domáca obrazovka naviac umožňuje skryť predpoveď počasia alebo ju zobraziť v dennom/hodinovom režime.

Nastavenia aplikácie ponúkajú zobrazenie vami zvolených položiek počasia, takisto môžete pridať do zoznamu viac miest a počasie medzi nimi prepínať a dostupné sú aj nastavenia pre jednotky teploty a rýchlosti vetra. Takisto môžete nechať na displeji zobraziť hodiny v 12/24 hodinovom formáte, určiť ich veľkosť a zobrazenie lokálneho času. Celkovo je aplikácia veľmi jednoduchá, ponúka len základné nastavenia a jej obsluha je nenáročná a intuitívna.

               

               

Čo túto aplikáciu robí výnimočnou však nie sú nastavenia a informácie o počasí, ale jej grafika. 45 MB veľký inštalačný súbor v sebe skrýva vysoko-kvalitné animácie pre každý druh počasia a preto je pozerať sa na niektorú z animácií priamo slasť pre oči. Jedinú nevýhodu tejto aplikácie vidíme v chýbajúcom widgete, ktorý má byť pri aplikácii tohto druhu už samozrejmosťou. Šepká sa však, že widget príde pri najbližšej aktualizácii, tak uvidíme, či to bude pravda. Dovtedy si toto pekné a prepracované počasie môžete stiahnuť do svojho Android zariadenia. Aplikácia je bezplatná a ak máte v pamäti dostatok miesta, určite si ju aspoň vyskúšajte. Na Google Play nájdete aj platenú verziu tejto aplikácie, no nepodarilo sa nám vypátrať, aký je medzi týmito verziami rozdiel.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

28.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+