MojAndroid

Aplikácia Policajné radary Slovensko od tvorcu navigácie Sygic oslavuje významný míľnik. Dosiahla totižto 1 milión stiahnutí, za čo sa spoločnosť rozhodla odvďačiť 30% zľavou, ktorú je možné využiť do 30. marca. Akcia sa týka celoživotnej licencie, ktorú si teraz môžete zakúpiť za 9,99 eur.

Verzia: 3.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.9
Aktuálna cena: Zdarma

Súčasťou aplikácie Policajné radary je niekoľko veľmi užitočných funkcií, ktoré by nemali chýbať žiadnemu pravidelnému vodičovi. Nájdete tu rýchlomer pre zobrazenie reálnej rýchlosti na základe GPS, knihu jázd alebo Blackbox pre nahrávanie videa z vašich ciest (Nahrávky môžete použiť ako dôkaz v prípade nehody). Samozrejmosťou sú informácie o policajných hliadkach, stacionárnych radaroch, maximálnej povolenej rýchlosti, či nehodách nahlásených komunitou. Súčasťou aplikácie je aj funkcia HUD, ktorá dokáže v noci premietať informácie z navigácie na čelné sklo automobilu. Zaujímavosťou je aj to, že Policajné radary Slovensko dokážu upozorniť na dopravné obmedzenia alebo prekročenie rýchlosti aj v iných aplikáciách, ako napríklad Google mapy.

25.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+