MojAndroid

V obchode Play sa objavilo ďalšie pokračovanie hry Polda. Titul s názvom Polda 4 patrí medzi najpopulárnejšie české hry vôbec a teraz si ju budú môcť vychutnať aj majitelia Android zariadení. Fanúšikovia iPhonov a iPadov si na verziu hry pre iOS budú musieť počkať ešte približne dva mesiace.

Náš tip
Obedná prestávka: Android hra Polda 2

V hre sa znovu ocitnete v roli policajta Pankráca, ktorý bude musieť rozlúsknuť neľahké hádanky. V tomto prípade bude hrať rolu aj stroj času, takže si zacestujete rôznymi obdobiami v minulosti. Ak ste ale hrali počítačovú verziu hry, dej vám nemusíme predstavovať. Oproti klasickej verzii poteší aj niekoľko zmien. Môžete si ľahko zobraziť návod, aktívne miesta či aktívne predmety v inventári. K dispozícii vám budú aj dva režimy ovládania – klasický kurzorom alebo dotykom.

To najdôležitejšie ale zostáva. Budete musieť vyriešiť množstvo hádaniek a rébusov a nájsť odpovede na skutočne náročné otázky. Hra je k dispozícii v obchode Play zadarmo, no je potrebné uskutočniť in-app nákup v hodnote 2,89 EUR, aby ste odomkli väčšinu príbehu hry. Ak chcete, môžete za hru zaplatiť aj prostredníctvom SMS. Návod nájdete na oficiálnych stránkach hry.

Verzia: 1.12
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.12
Aktuálna cena: Zdarma

10.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+