MojAndroid

Spoločnosť Polar nie je vo svete inteligentného príslušenstva pre športovcov žiadnym zelenáčom. Práve naopak, dalo by sa povedať, že v niektorých smeroch ide o priekopníka na trhu. Výrobca teraz predstavil hodinky Polar M430, ktoré by svojou presnosťou mali zaujať najmä náruživých športovcov.

Náš tip
Polar M600 – ozajstné smart hodinky pre športovcov s Android Wear

Slušná výbava

Hodinky na prvý pohľad pripomínajú akékoľvek iné fitness inteligentné príslušenstvo. Disponujú vlastným systémom a ich skutočná hodnota sa ukrýva v tele zariadenia. Tu totiž nájdeme GPS aj merač tepu srdca pozostávajúci zo šiestich LED diód.

Samozrejme, hodinky sú odolné voči vode. Čo ich ale odlišuje od konkurencie je špeciálny Polar Running Program, ktorý ponúka sprievod adaptívnym tréningom. Vďaka tomu bude váš tréning špeciálne prispôsobený vašim potrebám a schopnostiam, a to v každej fáze tréningu.

Nechýba ani podpora pre sociálnu sieť Polar Flow, kde môžu športovci zdieľať informácie zo svojich tréningov a tiež sledovať rôzne inštruktážne videá pre vlastné zlepšenie.

Polar M430: Cena a dostupnosť

Žiaľ, zatiaľ nemáme ďalšie informácie o hodinkách. Nevieme, ako dlho vydržia na jedno nabitie a chýba aj niekoľko ďalších technických detailov. Už teraz sú ale dostupné na predobjednávku z oficiálneho obchodu, aj keď v našej pobočke sa zatiaľ neobjavili (objavia sa po zmene regiónu na USA). Stoja ale 229 USD a ak sa vám ich podarí zohnať, môže ísť o veľmi vhodnú alternatívu k vašim súčasným športovým alebo iným inteligentným hodinkám.

Zdroj: Polar via Android Authority

6.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+