MojAndroid

Spoločnosť Polar si prichystala novinku na monitorovanie fitness aktivít v podobe fitness náramku s označením A360. Táto vecička dokáže merať počet prejdených krokov, sledovať spánok, spálené kalórie, sledovať tréning a aj monitorovať činnosť srdca pomocou meraču srdcového tepu. Je tu však ešte jedna možnosť pre sledovanie frekvencie srdca – a to je vďaka možnosti spárovania s hrudným pásom Polar H7.

Polar A360 zároveň funguje aj ako predĺžená ruka vášho smartfónu – po spárovaní cez Bluetooth zobrazuje notifikácie o prichádzajúcich správach, hovoroch, ale aj upozornenia zo sociálnych sietí a kalendáru. Všetko si pozriete na dotykovom farebnom TFT displeji s rozlíšením 80×160 pixelov.

polar

Vaša aktivita sa zapisuje do aplikácie Polar Flow pre Android, ktorá vám potom poskytuje denné, týždňové i mesačné zhrnutie pohybovaej činnosti. Dobrou správou je vodeodolnosť a výdrž batérie – podľa výrobcu by zariadenie malo vydržať až do 2 týždňov na jedno nabitie.

Pre prípadných záujemcov môže byť náramok atraktívny aj preto, že obsahuje vymeniteľný silikónový remienok. Svoju farbu si tak snáď nájdu medzi zelenou, bielou, čiernou, ružovou či modrou. Zariadenie má byť dostupné od novembra 2015 v oficiálnom webstore Polar za cenu asi 199 eur.

Zdroj: androidcentral.com 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • robo

    cenou to zabili.. aj ked polar…

+