MojAndroid

Spoločnosť Polar prináša svoj aktualizovaný fitness tracker s označením A370. Rovnako ako ostatné produkty spoločnosti dokáže sledovať základné fitness funkcie, monitorovať srdcovú frekvenciu a takisto váš spánok. Predchodca, náramok A360 zaznamenával srdcovú frekvenciu len v priebehu aktívneho cvičenia. Nový model prináša možnosť monitorovať srdcový tep pravidelne každých päť minút.

Náš tip
Honor predstavil vylepšený fitness náramok Band A2

Z ďalších funkcií umožňuje Polar A370 sledovať vaše tréningy, informovať vás o notifikáciách z vášho smartfónu a takisto máte možnosť pripojiť tento náramok k iným zariadeniam spoločnosti Polar pre získanie podrobnejších informácií o priebehu a výsledkoch vášho tréningu. Polar A370 si aktuálne môžete predobjednať za sumu 179 dolárov, čo je o 20 dolárov menej ako v prípade predchodcu A360.

Náš tip
Huami, výrobca náramku Mi Band 2 pre Xiaomi, prináša svoj vlastný Amazfit Fitness

Používate nejaký fitness tracker pre monitorovanie výsledkov vášho cvičenia či iných aktivít? Aký model preferujete? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: TheVerge

25.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+