MojAndroid

Populárna hra Plant vs. Zombies prekonala všetky očakávania a v súčastnosti sa radí medzi najznámejšie príležitostné hry, najmä vďaka podpore takmer všetkých platforiem vrátane PC, Xbox 360,WP 7 alebo Androidu. Spoločnosť bola však už dlhú dobu v tichosti, pokiaľ ide o ďalšie pokračovanie Plant vs. Zombies 2. Pôvodne sa hovorilo, že novinka bude predstavená niekedy v lete, no nedávno bol zverejnený teaser, podľa ktorého sa tak má stať v júli tohto roka.

plants-vs-zombies-2

Žiadne ďalšie informácie napríklad o podporovaných platformách neboli zverejnené no predpokladáme, že postupom času nám spoločnosť ozrejmí aspoň niekoľko ďalších detailov. Predpokladáme, že hra bude zverejnená najskôr pre mobilné zariadenia so systémom Android alebo iOS a neskôr sa dostane aj na iné platformy. Teaser, ktorý si môžete pozrieť nižšie neukázal žiadne úryvky z hry a je len zostrihom internetových fanúšikov, ktorí  sa nemôžu dočkať novej verzie.

Zdroj: androidauthority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+