MojAndroid

Téma “Pokémon” v poslednom čase dostatočne ovládla širokú verejnosť akéhokoľvek veku. Viacerí si dokonca našli aj spôsob, ako to celé využiť vo svoj prospech – či už “zvezením sa” na neďalekom PokéStope, alebo vytvorením nejakej príbuznej appky. Nuž a ak aj po uplynulých týždňoch stále patríte k fanúšikom Pokémonov, máme pre vás zaujímavý tip, ako ich pochytať čo najviac. Je tu totiž aplikácia PokéTracker, ktorá prezradí presnejšiu lokalitu Pokémonov vo vašom okolí, a to v reálnom čase.

Zaujímavou fičúrou je bezpochyby to, že aplikácia vás oboznámi s tým, že vo vašej blízkosti je Pokémon. Pošle vám vtedy notifikáciu – a vám by tak žiadna malá príšerka nemala uniknúť. Teda, v prípade, že váš Pokémon neexpiruje, kým k nemu dôjdete. V takom prípade vám však táto aplikácia dá vedieť, že šanca je fuč a premeškali ste príležitosť. Poteší vás aj funkcionalita, vďaka ktorej vyhľadáte a skontrolujete, či sa na nejakých konkrétnych miestach  nachádzajú Pokémoni. Ak ste aktívny zberač Pokémonov, môže to byť mimoriadne praktické.

Zdroj: Google Play

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+