MojAndroid

Boom mobilnej hry Pokémon GO v roku 2016 je skutočne nepopierateľný. Napriek prudkému poklesu hráčov, aj v súčasnosti sa nájdu ľudia viacerých vekových kategórií, ktorých zaujíma práve táto hra v spolupráci s rozšírenou realitou. Teraz prichádza nový titul z dielne The Pokémon Company International. Hra nesie názov Pokémon Playhouse a je cielená najmä na detských hráčov.

Silná značka Pokémon

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 38. týždeň 2017

Pokémon je po minuloročnom úspechu pochopiteľne silnou značkou a nová hra ťaží práve z tohto faktu. V tejto hre nenájdete žiadny boj medzi konkurenciou, žiadne bitky v gymoch a podobné slasti. V tomto prípade ide o zbieranie a akési “liahnutie” pokémonov za niektoré splnené aktivity v rámci aplikácie. Podľa portálu phonearena.com by jednoduchosť a elementárna náročnosť mala zaujať najmä hráčov už vo vekovom rozpätí 3-5 rokov.

V rámci hry nie sú potrebné znalosti matematiky ani čítania. Zbieranie pokémonov prebieha v určitých intervaloch sa splnené úlohy a interaktivita hry ponúka takisto “liahnutie” pokémonov so špeciálnych vajíčok. Hra Pokémon Playhouse je dostupná na stiahnutie prostredníctvom Obchodu Play bez ďalších poplatkov úplne zadarmo.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phonearena

25.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+