MojAndroid

Pokémon tematika je zjavne v posledných rokov populárna, svedčí o tom extrémny úspech hry Pokémon GO. Aby toho nebolo málo, máme na svete ďalšiu podobnú hru, ide o hru Pokémon Masters. Predregistrácia na túto hru sa otvorila pred necelým mesiacom a hra je už k dispozícii pre Android aj iOS zariadenia.

Pokémon Maasters Charizard

Hráči si budú merať sily v Pokémon Lige

Pokémon Masters oživuje známe tváre, ako sú tréneri Brock a Misty. Hra sa odohráva na ostrove, kde sa koná Pokémon Masters Liga. Každý tréner je spárovaný s pokémonom a je postavený proti umelej inteligencii v 3v3 zápasoch.

Pokémon Masters

Hra Pokémon Masters vznikla spoluprácou medzi Pokémon Company a DeNA (spoločnosť zaoberajúca sa mobilnými hrami, ktorá vyvinula aj Super Mario Run či Fire Emblem Heroes). Keď sa otvorila predregistrácia, spoločnosti vydali množstvo gameplay videí.

Videá ukazujú, ako funguje synchronizácia párov, bojové mechanizmy a pohyby, ktoré sú v hre k dispozícii. Hráči teda pred začatím hry môžu tieto videá prelúskať a získať predstavu o tom, ako by mali hrať, alebo len jednoducho skočiť do hry a začať trénovať a súťažiť v Pokémon lige. Čo si myslíte? Bude mať ďalšia Pokémon hra taký úspech?

Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

6.9.2019
Zdroj: engadget

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+