MojAndroid

Najnovšia aktualizácia aplikácie Pokémon Go znefunkčnila hru na zariadeniach s root-om. Niantic tak urobil z toho dôvodu, že ľudia využívali vďaka root-u rôzne cheaty, a tak boli znevýhodnení používatelia, ktorí si svoje kontá vybudovali naozaj pracne, prípadne do nich investovali veľké množstvo peňazí. Ako sa však aj vy môžete zahrať Pokémon Go bez toho, aby ste zo svojho zariadenia odstránili root?

Náš tip
Pokémon GO prináša nový Buddy systém, končí s podporou pre ROOT-nuté zariadenia

Poslúži vám na to aplikácia Magisk. Jej inštaláciou prídete o všetky dáta vo svojom zariadení, takže si ich zálohujte na microSD kartu. Akonáhle si ale túto aplikáciu nainštalujete, budete schopní vypínať a zapínať root na vašom zariadení podľa potreby. Používanie tejto aplikácie je naozaj jednoduché a jej najväčšou nevýhodou je len prvotné premazanie pamäte zariadenia. Ako si môžete nainštalovať Magisk aj do vášho zariadenia, vám ukáže video od HighOnAndroid. Všetky potrebné súbory na stiahnutie nájdete nižšie:

Stiahnite si Magisk Manager APK

Stiahnite si Magisk ZIP

Stiahnite si Magisk SuperSU ZIP

Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: HighOnAndroid

13.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+