MojAndroid

Hra Pokémon GO už možno nie je taká populárna ako v čase svojej najväčšej slávy, no stále sa teší záujmu širokej verejnosti. Vývojárom pri udržiavaní záujmu hráčov pomáhajú aj mnohé aktualizácie, ktoré do hry prinášajú nové funkcie. Všetko nasvedčuje tomu, že vývojári s aktualizáciami neprestávajú. Už 14. februára sa chystá hneď niekoľko zaujímavých noviniek.

Náš tip
Pokémon GO je najrýchlejšie zarábajúcou mobilnou hrou. Zarobila stovky miliónov

Tou najväčšou by mal byť príchod druhej generácie pokémonov. Fanúšikovia malých príšeriek určite vedia, že aktuálna zostava v hre neodzrkadľuje celé portfólio dostupných pokémonov. Práve na sviatok sv. Valentína by ale mali pribudnúť noví z druhej generácie. To znamená oveľa viac možností a oveľa väčšiu šancu chytiť pokémona, akého ešte vo svojej zbierke nemáte.

Niektorí pokémoni by mali byť dostupní už tento týždeň. Niektorých je možné vyvinúť z vajíčok už teraz, no až od novej aktualizácie ich bude možné aj chytiť v divočine. Okrem toho sa na Valentína zrejme chystá aj nová udalosť. Tu ale nevieme presne, o čo pôjde, no podľa všetkého to bude skutočne veľký deň pre hru a jej fanúšikov. Na novinky si tak ešte budeme musieť počkať, no spravíte dobre, ak hru budete udržiavať v najaktuálnejšej verzii, aby vám žiadne nové súčasti neunikli.

Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police, SlashGear via Android Community

30.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+