MojAndroid

Pokémoni ovládli svet. V časoch, keď sme ich pozerali ako deti, sme ešte nemali smartfóny a boli pre nás hrdinami. Dnes už smartfóny vlastníme a generácia, ktorá na Pokémonoch vyrastala, sa za nimi ide zblázniť. Ak do tejto skupiny patríte aj vy, tak vás rozhodne zaujme tento návod na to, ako chytiť legendárneho Pikachu ako svojho úplne prvého Pokémona! Je to veľmi jednoduché a zvládne to každý z vás. Tu je návod, ako na to:

  1. Stiahnite si aplikáciu Pokémon GO
  2. Zaregistrujte sa a prihláste sa cez svoj Google účet.
  3. Nastavte si svoju postavu a porozprávajte sa s profesorom Willowom, ktorý vám následne ponúkne, aby ste ulovili svojho prvého Pokémona.
  4. Dostanete sa na miesto, kde je okolo vás trojica Pokémonov – Squirtle, Charmander a Bulbasaur. Neulovte ani jedného z nich, ale postavte sa a kráčajte (naozaj, v reálnom svete) smerom od týchto Pokémonov preč. Ak prejdete dostatočnú vzdialenosť, trojica Pokémonov sa bude pravidelne zjavovať okolo vás, na čo vás upozorní aj vibrácia. Na 4. alebo 5. krát sa však spolu s nimi objaví na mape aj Pikachu a vy ho môžete uloviť! Vašim prvým Pokémonom sa tak stane namakaný Pikachu.

Aby sa Pikachu objavil vo vašej blízkosti, budete musieť prejsť aj 500 – 600 metrov smerom od trojice základných Pokémonov. Vaša námaha však bude patrične odmenená. Ak hráte Pokémon Go už dlhšie, napíšte nám, akých Pokémonov už máte vo svojej zbierke a aký ste level! :-)

Náš tip
Pokémon GO: Kde začať a ako chytiť prvého pokémona | NÁVOD
Náš tip
Pokémon GO s rozšírenou realitou začínajú sprístupňovať v obchode Play | Stiahnite si APK
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
12.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+