MojAndroid

Nie je to tak dávno, čo hra Pokémon GO ovládala celé dianie na internete. Prvotné nadšenie ale pomerne rýchlo vyprchalo, no hra má stále desiatky miliónov fanúšikov po celom svete. Vývojári teraz prišli s atraktívnou aktualizáciou, ktorá pridáva hneď niekoľko nových funkcií a opravuje už dlhšie známe problémy s hrou.

Najväčšou zmenou je nový Buddy systém. Ten umožňuje vybrať si jedného pokémona a spraviť z neho vášho “Buddyho”. Následne vám bude tento pokémon stále po boku a bude vás sprevádzať potulkami týmto virtuálnym svetom. Výhodou bude, že pre tohto pokémona budete môcť získať bonusové jedlo za prejdenie určitej vzdialenosti. Nebudete tak musieť získať pokémona rovnakého druhu či vymeniť profesorovi tých, ktorých už vlastníte.

Okrem toho pribudlo viacero drobných vylepšení. Odteraz bude jednoduchšie kliknúť na menších pokémonov na obrazovke. Opravený bol aj problém s vajciami, z ktorých sa niekedy vyliahol pokémon bez toho, aby ste na to boli upozornení. Celkovo bola zlepšená stabilita hry, čo je vždy vítaná novinka. Okrem toho hra už odteraz nebude fungovať na zariadeniach s ROOT právami. Je to preto, aby sa predišlo rôznym cheaterom a podvodníkom, ktorí využívali špeciálne nástroje a aplikácie na to, aby získali nad ostatnými výhodu. Ak ešte nemáte aktualizáciu dostupnú v obchode Play, novú verziu aplikácie si môžete stiahnuť aj prostredníctvom odkazu nižšie.

Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma

Odkaz na stiahnutie APK súboru – Pokémon GO 0.37.0

Zdroj: Phandroid

12.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+