MojAndroid

Ak ste to ešte nepostrehli, tak funkcia Nearby v hre Pokémon Go je teraz dostupná už aj na Slovensku. Všetci hráči tak majú k dispozícii mocný nástroj k tomu, aby nových pokémonov našli rýchlejšie a efektívnejšie. Funkcia bola doteraz dostupná len v niektorých mestách a v regionoch, teraz ju však vývojári rozšírili aj o Bratislavu a zrejme aj ďalšie mestá na Slovensku.

Funkcia umožňuje hráčom ľahšie určiť polohu jednotlivých pokémonov. Priamo na obrzovke sa zobrazujú upozornenia na ich prítomnosť v blízkom okolí, pričom hráčom sú k dispozícii aj podrobné informácie, ako sa k nim dostať. Pokémon Go sa tak opäť stáva o niečo atraktívnejší, a to aj po stránke herného gameplayu. Je možné, že novinka je hráčom sprístupňovaná postupne, nás o jej prítomnosti informoval jeden z našich čitateľov (za tip ďakujeme).

Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma

1.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+