MojAndroid

Pokémon GO ešte stále ovláda mysle mnohých ľudí po celom svete. Prvotný ošiaľ trochu vyhasol, no hra stále naberá na globálnej popularite. Mnohí hráči si hru spúšťajú aj vtedy, keď sedia na mieste. Chcú jednoducho skontrolovať, či v ich blízkosti nie je nejaký nový Pokémon, ktorého by mohli chytiť. Toto je ale možné robiť aj na počítači.

 1. Všetko je ukryté v aplikácii Vysor, ktorá zrkadlí obraz smartfónu do počítača. Aplikácia je k dispozícii zadarmo a stiahnete si ju prostredníctvom widgetu nižšie. 
  Verzia: 1.0.1.0
  Aktuálna cena: Zdarma
  Verzia: 1.0.1.0
  Aktuálna cena: Zdarma
 2. Po nainštalovaní aplikácie je ešte pred jej spustením potrebné zapnúť USB ladenie vo vašom smartfóne. Ak ešte nemáte v nastaveniach zobrazené Možnosti pre vývojárov, choďte do nastavení -> o telefóne -> a kliknite na Číslo zostavy sedemkrát.
 3. Následne sa v nastaveniach zobrazí nastavenie Možnosti pre vývojárov. Tu už iba nájdite možnosť Ladenie USB a zapnite ju.
 4. Následne je potrebné stiahnuť rozšírenie Vysor pre prehliadač Google Chrome. Je teda logické, že pre fungovanie budete potrebovať práve tento prehliadač. Ak máte počítač so systémom Windows, musíte ešte nainštalovať ovládače ADB.
 5. Ak máte nainštalované ADB ovládače a spustené Ladenie USB, môžete telefón pripojiť k počítaču prostredníctvom USB kábla. Keď sa rozsvieti displej zariadenia, povoľte možnosť Ladenie USB.Pokemon GO navod 1
 6. Následne by sa mala na obrazovke počítača zobraziť obrazovka vášho smartfónu. Teraz už stačí iba spustiť aplikáciu Pokémon GO a čakať, kým k vám prídu Pokémoni. Nezabudnite na to, že samotné chytanie je pomocou myši pomerne jednoduché. Pokemon GO navod 3

Takto jednoducho si môžete zobraziť na počítači akúkoľvek aplikáciu. Ide tiež ale o jeden z mála spôsobov, ako si môžete zobraziť na počítači hru Pokémon GO. Teraz vám už nezostáva nič iné, iba čakať. A nezabudnite – chyťte ich všetkých!

Zdroj: AndroidPit

12.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+