MojAndroid

Spoločnosť Niantic aktualizovala zrejme najpopulárnejšiu mobilnú hru tohto roka – Pokémon GO. Nová verzia, ktorá na Androide nesie číselné označenie 0.41.3 (1.11.2 na iOS) prináša hneď niekoľko noviniek. Ide napríklad o nové bonusy za chytených Pokémonov, nový systém trénovania v telocvičniach, či ďalšie menšie vylepšenia a novinky. Zatiaľ nie je známy dátum uvoľnenia aktualizácie pre všetkých hráčov, no nedočkavci si hru môžu nainštalovať pomocou priloženého APK súboru.

Novinky v Pokémon GO v0.41.3:

  • Bonus za chytenie – hráči môžu získať rôzne bonusy za to, keď chytia viac Pokémonov jedného druhu. Výška bonusu závisí od typu Pokémona.
  • Nové tréningy v telocvičniach – hráči po novom môžu priniesť do telocvične na tréning až 6 Pokémonov. CP jednotlivých Pokémonov môže byť v čase tréningu dočasne znížené.
  • Obrazovky s inkubátorom a vajíčkami sa budú aktualizovať automaticky, a tak hráč nemusí zavrieť a otvoriť dané menu, aby vedel, koľko metrov už s vajíčkami prešiel.
  • Ďalšie novinky – oprava známych chýb so zvukom, skrátenie animácie pri evolúcii, oprava menších chýb a nedostatkov.
Náš tip
Pokémon GO v novej verzii zvýši šancu chytiť vzácnych pokémonov

Pokiaľ vás tieto novinky zaujali a nechce sa vám čakať na dostupnosť aktualizácie pre váš model, tak si novú verziu hry Pokémon GO môžete nainštalovať aj manuálne. Využiť na to môžete APK súbor z APKMirror.com, ktorý stačí nainštalovať ako ktorúkoľvek inú aplikáciu. Ak tak urobíte, tak nám napíšte, aké ďalšie zmeny a vylepšenia ste našli v tejto hre.

Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma

12.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+