MojAndroid

Možno tomu ani neveríte, no hra Pokémon GO oslavuje svoje prvé narodeniny. Po tom, čo titul v lani v lete vyvolal obrovský ošiaľ na celom svete, prvotné nadšenie utíchlo. Hra si ale dokázala vybudovať takú veľkú hráčsku základňu, že aj po roku patrí medzi najhranejšie mobilné hry na svete. Tí najväčší nadšenci sa teraz stretli na špeciálnom festivale, kde oslávili prvé narodeniny hry a privítali dlho očakávaných legendárnych pokémonov.

Náš tip
Niantic tvrdo zasahuje proti hráčom Pokémon GO, ktorí používajú falošnú GPS polohu

Chytiť ich nebude jednoduché

Sem patria Mew a Mewtwo, legendárne vtáky Zapdos, Moltres a Articuno a ďalší pokémoni ako Entei, Suicune, Lugia a iní. Získať ich ale nebude vôbec jednoduché. Ak budete mať veľké šťastie, nájdete ich vajce v Pokéstopoch. Druhý spôsob vyžaduje spojenie sa s priateľmi. S tými musíte vytvoriť tím a poraziť legendárneho pokémona v priamom súboji.

Oslavy sa nezaobišli bez problémov

Oslavy prvých narodenín a príchodu legendárnych pokémonov sa zúčastnili nadšenci v Grant Parku v Chicagu na oficiálnom Pokémon GO Feste. Organizátori ale asi nerátali s takou veľkou účasťou a festival tak postretli technické problémy a nie všetko fungovalo tak, ako malo. Niantic ale priznal chybu a samotní účastníci festivalu obišli nakoniec veľmi dobre. Všetci totiž získali späť peniaze, ktoré zaplatili za lístok na festival. Každý z nich tiež dostal Poké mince v hodnote 100 USD a okrem toho si každý vo svojom Pokédexe nájde prvého legendárneho pokémona – Lugia.

Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Niantic 1, 2 via Android Community

24.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+