MojAndroid

Pred rokom o takomto čase bola najhorúcejšou témou každej diskusie hra Pokémon GO. Prvotný ošiaľ rýchlo utíchol, no hra si stále zachovala pomerne slušnú hráčsku základňu. Tá sa teraz teší na oslavy prvých narodenín, ktoré by okrem iného mali priniesť aj novú verziu najslávnejšieho pokémona zo všetkých – Pikachu.

Náš tip
Niantic tvrdo zasahuje proti hráčom Pokémon GO, ktorí používajú falošnú GPS polohu

“Shiny Pikachu” bol v zdrojovom kóde aplikácie už dlho a je veľmi pravdepodobné, že sa objaví práve počas osláv narodenín hry. Pokémon ale bude extrémne vzácny podobne, ako súčasný Shiny Magicarp. Ak ho ale nájdete, na obrazovke telefónu sa objaví grandiózna animácia.

Zatiaľ nie je zrejmé, čo ďalšie si Niantic pre svojich fanúšikov prichystá. Je ale veľmi pravdepodobné, že noviniek bude viac, keďže prvé narodeniny sú skutočne veľkým míľnikom. Ako ste na tom vy? Hráte ešte Pokémon GO? Alebo vás hra omrzela podobne rýchlo ako nás? Dajte nám vedieť v diskusii pod článkom.

Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: SlashGear via PhoneArena

29.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+