MojAndroid

Ak ste za posledný mesiac aspoň raz videli sociálne siete či internetové stránky, zrejme vám neušlo, že svet ovládol nový fenomén. Tým je hra Pokémon GO, ktorá do ulíc vyhnala milióny ľudí po celom svete. Postupné sprístupňovanie hry v jednotlivých častiach sveta znamenalo napätie a netrpezlivosť a ihneď po sprístupnení sa milióny ľudí v týchto častiach vybrali do ulíc, aby začali chytať Pokémonov. Teraz je už ale všetko inak.

Pokemon-Go-usage-800x480

Hoci hra sa stále teší obrovskému záujmu, posledných niekoľko dní zažíva podľa všetkého pokles v počte aktívnych používateľov. V čase najväčšej slávy hralo hru približne 45 miliónov ľudí denne, no dnes sa toto číslo blíži k hranici 30 miliónov denne. Stále je to číslo, ktoré sa iným vývojárom môže iba snívať, no zároveň ide o obrovský pokles.

Náš tip
https://www.mojandroid.sk/pokemon-go-pc-mac-navod/

Práve obrovská popularita a fakt, že viacerým hráčom sa už podarilo chytiť všetkých dostupných Pokémonov, sa podpísalo pod to, že hra už stráca na popularite. Už viackrát sme ale počuli o tom, že vývojári majú v talóne rôzne aktualizácie s novými funkciami a možnosťami, ktoré by mohli prilákať späť niektorých hráčov, ktorí hru už nehrajú.

Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Bloomberg via Phandroid

23.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+