MojAndroid

Niantic zverejnil najnovšiu verziu hry Pokémon Go s označením 0.43.3. Tá so sebou prináša hneď niekoľko vylepšení a zmien. Jednou z nich je napríklad zafarbenie vajíčok, ktoré majú farbu podľa toho, ako dlho ich musíte nosiť, aby sa vyliahli. Ak vajíčku stačia na vyliahnutie 2 km chôdze, je zelené, ak 10 km, je fialové. Novou je aj obrazovka so základnými informáciami o Pokémonovi, ktorá sa teraz zobrazuje pri každom vašom úlovku. Po novom na nej nájdete aj ikonu zobrazujúcu typ daného Pokémona.

Hlavnou témou poslednej aktualizácie ale nie sú tieto zmeny, ale Haloween. Už od zajtra (26. októbra) bude Pokémon Go zahalený do haloweenskej témy, pričom počas sviatkov budú hráči dostávať dvojnásobok bodov pri chytení, narodení alebo transformovaní Pokémona. Okrem toho sa bude v tomto období na hracej ploche zobrazovať aj oveľa viac Pokémonov, takže máte reálnu šancu, že pochytáte aj také stvorenia, ktoré ste doteraz nevideli. Akcia Haloween sa skončí 1. novembra. Ak ste ešte nedostali aktualizáciu s najnovšou verziou Pokémon Go, môžete si ju stiahnuť manuálne ako APK súbor z APKMirror.com.

Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

25.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+