MojAndroid

Spoločnosť Unibail-Rodamco, ktorá je najväčšou obchodno-realitnou skupinou v Európe, uzatvára v spolupráci s nadnárodnou spoločnosťou The Pokémon Company International partnerstvo so softvérovým vývojárom a predajcom Niantic, Inc. Unibail-Rodamco do svojich centier v Európe ešte túto zimu rozmiestni až 1 000 PokéStopov a Gymov. Týka sa to aj Auparku Bratislava, ktorý je súčasťou spoločnosti Unibail-Rodamco Group. Celkovo budú Pokémoni rozmiestnení v 58 nákupných centrách. Ide o prvé exkluzívne partnerstvo svojho druhu v rámci priemyslu zameraného na nákupné centrá v Európe.

Vďaka tomuto jedinečnému partnerstvu spoločnosť Unibail-Rodamco opäť zvýrazňuje jedinečnosť svojich nákupných centier. Vôbec po prvýkrát totiž nákupné centrá v Európe poskytnú zázemie tejto široko obľúbenej hre Pokémon GO a svojim návštevníkom vďaka využitiu rozšírenej reality prinesú úplne nový druh zážitkov, presahujúci bežné skúsenosti s nakupovaním.

„Uzavreli sme historicky unikátne partnerstvo so spoločnosťou Niantic a spoločne pracujeme na tom, aby sme našim návštevníkom spestrili zážitky v našich centrách vďaka inovatívnym hrám založeným na rozšírenej realite,“ vysvetľuje Jean-Marie Tritant, Chief Operating Officer v Unibail-Rodamco. „V roku 2014 sme spolupracovali so spoločnosťou Niantic na hre Ingress a jej spustení v našich centrách. Išlo o prvú multiplayerovú mobilnú hru založenú na rozšírenej realite. Pokémon GO je ďalším príkladom prístupu spoločnosti Unibail-Rodamcok inovatívnym technológiám využitým na spestrenie služieb poskytovaných zákazníkom a vytvorenie sociálnych centier, v rámci ktorých sa ľudia môžu stretávať a zoznamovať.

Pokémon GO sme vytvorili, aby sme motivovali hráčov k fyzickému pohybu, interakcii s inými hráčmi a objavovaniu sveta okolo nich. Partnerstvo s Unibail-Rodamco zároveň poskytuje skvelý spôsob ako hráčov udržať v teple počas hry v týchto zimných mesiacoch ,“ vraví John Hanke, Chief Executive Officer, Niantic, Inc. „Každé európske nákupné centrum poskytne návštevníkom celý rad PokéStopov a Gymov pre cvičiteľov a ich priateľov, aby mohli spoločne vo veselej nálade tráviť čas v sociálnom prostredí.

Rok 2016 bol pre Pokémon neuveriteľne úspešný, a preto máme obrovskú radosť, že môžeme spolupracovať s takýmto partnerom a vytvoriť nové príležitosti na to, aby zažili hráči kopec zábavy pri chytaní Pokémonov vo špičkových nákupných centrách,“ povedal Gaku Susai, VP London Operations, The Pokémon Company International.

Zdroj: tlačové správy

13.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Julko

  Buďme k sebe úprimní, je to sice pekné ale nikoho už Pokemon GO nezaujíma… ?

  • Majo

   +1

 • Lupo Čin

  Ak by urobili aj nove portaly pre Ingress tak to by bolo veselsie

 • SimSon

  Ked sa cely svet uz konecne spamatava z toho poke-sialenstva, tak u nas to chcu este len rozbehnut. Uz to vidim, ako budu v Auparku do ludi vrazat sialenci, ktori cumia smartfonov, a chytaju akesi potvorky…

 • Tomáš Petrík

  Hm, su tak asi o pol roka neskoro.

 • koso

  keby nezrusili podporu pre rootnute telefony tak by ta mozno aj zaujimalo bohuzial modifikovatelnost mojho zariadenia je mi prednejsia ako pokemoni….ja viem niesom IN

 • stanleyjr

  Kam tento svet speje

+