MojAndroid

Hra Pokémon Go pobláznila už mnohých Slovákov a viacerí z vás určite čakali na to, kedy tento titul dostane aktualizáciu opravujúcu rôzne chyby a nedostatky, ktoré Pokémon Go mal. nemuseli ste čakať dlho, pretože Niantic len pred pár hodinami predstavil verziu Pokémon Go 0.31.0, ktorá prináša viacero zmien a vylepšení. Niektoré však môžeme označiť skôr za zhoršenia.

pokemon-go-0.31.0-3

Náš tip
Tri pozitíva, ktoré prináša Pokémon GO pre spoločnosť

Už niekoľko týždňov dobre nefungovala tabuľka s Pokémonmi vo vašom okolí. Pri všetkých Pokémonoch sa ukazovali 3 “labky”, takže bolo takmer nemožné identifikovať, ako ďaleko sa od vás Pokémon nachádza. Mohlo to byť 10, ale aj 150 metrov. Vývojári o tejto chybe dobre vedeli a prišli s jej odstránením – doslovne. Nová verzia Pokémon Go totižto už nezobrazuje indikátory vzdialenosti vôbec, a tak sa dozviete iba to, aké Pokémony sú vo vašom okolí, ale nie to, ako ďaleko sú od vás.

pokemon-go-0.31.0-2

Náš tip
Pokémon Go: 30 tipov a trikov, ktoré z vás spravia Pokémon majstra!

Novinkou je aj možnosť zmeniť si vzhľad vášho avarata priamo v profile aplikácie. To oceníte vtedy, keď si vyberiete jeden z 3 tímov a chcete sa mu prispôsobiť farbou oblečenia. Aktualizáciu dostalo aj menu s Pokémonmi vo vašej zbierke. Po novom pri každom Pokémonovi nájdete tlačidlo menu, v ktorom nájdete možnosti Transfer Favourite. Môžete si tak označiť niektorého z Pokémonov za obľúbeného. Nová verzia Pokémon Go tiež pridáva upozornenie pri prvom spustení hry v daný deň, aby ste si dávali pozor na to, kde chodíte, aby ste počas hrania Pokémon Go nešoférovali a aby ste nevstupovali na nebezpečné územia a súkromné pozemky. Ďalšie zmeny majú iba minoritný charakter:

  • upravené hodnoty sily niektorých Pokémonov pri boji,
  • nové animácie pre Pokémon telocvične,
  • opravené problémy so zahlcovaním RAM-ky,
  • modifikované počítanie škôd pri útoku v boji,
  • upravená sekcia ” O hre Pokémon Go”,
  • nový vzhľad odznakov za úspechy,
  • opravené chyby pri zobrazovaní máp,
  • opravy textov a niekoľkých ďalších chýb.

pokemon-go-0.31.0-1

Aplikáciu si môžete aktualizovať priamo cez obchod Play vo vašom mobilnom zariadení, prípadne si hru aktualizovať manuálne stiahnutím APK súboru z APKmirror.com. Ak si Pokémon Go aktualizujete, dajte nám vedieť, aké ďalšie zmeny ste v hre postrehli.

Zdroj: AndroidPolice

1.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+