MojAndroid

V poslednom čase je tvorcov mobilných aplikácií trendom myslieť na majiteľov smartfónov s OLED displejmi a vylepšovať svoje aplikácie o tmavý režim. Vďaka tomu sa nielen šetria očí používateľa v tmavom prostredí, ale hlavne sa tým zníži spotreba energie smartfónu. Stalo sa tak v aplikácii YouTube minulý rok, nedávno sa objavil tmavý režim v betaverzii aplikácie WhatsApp a včera ho dostal aj Google Fotoaparát pre smartfóny Google Pixel. Teraz ho prináša aj Poco Launcher vo svoje aktualizácii na verziu 2.6.5.7.

Paradoxom je, že Poco Launcher pôvodne pochádza zo smartfónu Pocofone F1 a ten nemá OLED displej, ale displej vyrobený technológiou IPS. Tým pádom sa pri zapnutí tmavého režimu spotreba nezmení. Tmavý režim nájdete skrytý v nastaveniach aplikácie pod položkou Pozadia. Môžete si tiež nastaviť transparentnosť pozadia. Aktualizácia ďalej upravuje chybu s balíčkom ikoniek pri bielom pozadí a zrýchľuje odozvu aplikácie. Na kompatibilných smartfónoch už funguje aj uzamknutie dvojitým poklepaním na displej. Poco Launcher je dostupný zadarmo v obchode Google Play pre smartfóny so systémom Android 5.0 a vyšším.

Verzia: 2.6.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
4.4.2019
Zdroj: GSMarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+