MojAndroid

Pocophone F1 je nepochybne skvelý ťah značky Xiaomi. Táto úspešná beštia, ktorá je navyše neuveriteľne dostupná, si získala priazeň tisícov používateľov. Aj preto sa výrobca stará, aby dostávala pravidelné aktualizácie. Zlepšuje tak dojem z používania a dáva záruku, že o aktualizácie v najbližšej dobe nebude núdza. Najnovšia z nich pre beta verziu nadstavby MIUI prináša systémový tmavý režim.

Na Pocophone F1 sa nezabúda ani v Xiaomi

Tmavý režim je dnes už pomaly na každom rohu. Všade sa rozpráva a píše o tom, ako s ním tá ktorá aplikácia dostala aktualizáciu. Dostáva sa do čoraz viacej zariadení aj vďaka neúnavne pracujúcim vývojárom, ktorí ho implementujú do nadstavieb. Podobne je to aj v prípade mimoriadne obľúbeného Pocophone.

Smartfón, ktorý priniesol asi najlepší pomer ceny a výkonu a spôsobil medzinárodný ošiaľ, ani dnes nie je zabudnutým modelom portfólia Xiaomi. Značka naň stále myslí s pravidelnou dávkou aktualizácií. Udržiava tak jeho popularitu a používateľov zasypáva skvelými funkciami. V minulosti sa tak dostalo na superspomalené video, 4K video pri 60 fps a mnoho iných. Dnes tak prichádza v poradí ďalšia a je ňou tmavý režim pre celý systém.

V minulosti dostal Pocophone veľkú aktualizáciu fotoaparátu
V minulosti dostal Pocophone veľkú aktualizáciu fotoaparátu

Mnoho aplikácií a v podstate celý systém

Nový tmavý režim nájdete na svojom Pocophone v nastaveniach v časti Displej. Po jeho aktivácii vám stmavne väčšina softvéru: ovládanie hlasitosti, notifikačná lišta, alebo aj nedávne aplikácie. Zo samotných aplikácií sa do čiernej zaodejú Kalkulačka, Poznámky, Galéria, Správy, Nahrávanie obrazovky a mnohé iné.

poco-f1-dark-theme

Ak si aj vy chcete stiahnuť najnovšiu verziu MIUI 10 Beta 9.3.25, pripravte si vo vašom Pocophone okolo 1,8 GB voľného priestoru. Po kliknutí na tento odkaz sa začne sťahovanie zip súboru. Ten neskôr môžete nainštalovať v časti Nastavenia>O telefóne>Systémové aktualizácie.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Betaverzia MIUI pre Pocophone F1 prináša režim Game Turbo
Náš tip
Informácie o nových Poco F2 a Poco F1 Lite boli falošné. Takto sa podarilo oklamať ľudí
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
27.3.2019
Zdroj: XDA Developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+